LED Spiral Filament žiarovka Globe číra G95 4W/230V/E27/1800K/300Lm/360°/Dim
Stmievateľné LED riešenie v tvare gule G95, ktoré nahrádza 40W žiarovku s päticou E27.
- Teplota farby svetla 1800K (tlmená žiarovka)
- Vysoký počet spínacích cyklov a rýchly štart
- Index podania farieb CRI > 80
- Prevádzkové napätie 220V-240V
- Životnosť 30 000 hodín
- Rozloženie svetla 360 °
- Energetická trieda F
- Stmievateľná
- Priemer 95mm
- Dĺžka 145mm
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055090457 |
| ? Dĺžka: | 145mm |
| ? Ekvivalentná náhrada: | 40W |
| ? Farba svetla: | Sviečkové svetlo/Stlmená žiarovka |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Pätica: | E27 |
| ? Prevedenie banky: | Číra |
| ? priemer: | 95 mm |
| ? Príkon: | 4W |
| ? Stmievateľné: | áno |
| ? Svetelný tok: | 300 lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 1800K |
| Tvar žiarovky: | Tvar Globe/Guľa |
| ? Uhol vyžarovania: | 360° |
| ? Životnosť: | 30 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Nástenné svietidlo Fidel v industriálnom štýle môže byť skvelou voľbou pre...
Stropné alebo nástenné svietidlo Fidel s 2 žiarovkami v industriálnom štýle...
Stropné svietidlo Fidel so 4 žiarovkami v industriálnom štýle môže byť...
Trojité závesné stropné svietidlo Almus v industriálnom štýle vyrobené z kovu...
Päťsvetelné stropné svietidlo Almus v industriálnom štýle vyrobené z kovu s...
Stolná lampa BOWIE v industriálnom štýle, farba čierna, príkon max. 1x60 W,...
Závesné svietidlo CASPAR, industriálny štýl, materiál plast, farba matná...
Závesné svietidlo DILARA, industriálny štýl, materiál kov, farba matná...
Závesné svietidlo BLOOMY, štandardný štýl, materiál plast a sklo, farba...
Závesné svietidlo IDUNA, industriálny štýl, materiál kov, farba matná čierna,...
Stropné bodové svietidlo PABLO, industriálny štýl, materiál kov a drevo,...
Stropné bodové svietidlo PABLO, industriálny štýl, materiál kov a drevo,...
Stropné bodové svietidlo PABLO, industriálny štýl, materiál kov a drevo,...
Nástenné bodové svietidlo PABLO, industriálny štýl, materiál kov a drevo,...
Okrúhle závesné svietidlo, štandardný štýl, materiál plast a sklo, farba...
Podobné produkty
Stmievateľná číra dekoratívna žiarovka LED Retro Globe G95 v tvare gule s...
Stmievateľná číra dekoratívna žiarovka LED Retro Globe G95 v tvare gule s...
Číra dekoratívna žiarovka LED Retro Globe v tvare gule G95 s čipmi LED...
Stmievateľná žiarovka Retro Edison LED Globe Amber so špirálovým vláknom v...
Stmievateľná dekoratívna retro LED žiarovka WAFT v tvare gule ako náhrada 60W...
