LED Filament tubulárna žiarovka Amber T30 6W/230V/E27/2700K/760Lm/360°/Dim
Stmievateľné riešenie Retro LED v tvare trubicovej žiarovky T30 s čipmi LED Filament ako náhrada za 60W žiarovku s päticou E27, zlaté tónované sklo.
Stmievateľné riešenie Retro LED v tvare trubicovej žiarovky T30 s čipmi LED Filament, ktoré nahrádza 60W žiarovku s päticou E27.
- Vysoký počet spínacích cyklov, okamžitý štart a dlhá životnosť 30 000 hodín
- Až 90% úspora elektrickej energie oproti klasickej žiarovke
- Priama náhrada za klasickú 60W žiarovku s päticou E27
- Farba svetla 2700K (žiarovková žltá - Home Light)
- Rozloženie svetelného lúča v uhle 360°
- Zlatá tónovaná sklenená banka
- Prevádzkové napätie 220V-240V / 50Hz
- Prevádzková teplota -20 °C až +45 °C
- Index podania farieb CRI > 80
- Energetická trieda E
- Nízky tepelný výkon
- Priemer 30mm
- Dĺžka 300mm
Lepší dizajn, kvalita a výkon - vhodné na domáce aj komerčné použitie.
Vonkajšie použitie iba vo vhodných svietidlách.
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055090952 |
| ? Dĺžka: | 300 mm |
| ? Ekvivalentná náhrada: | 60W |
| ? Farba svetla: | Žiarovková žltá |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Pätica: | E27 |
| ? Prevedenie banky: | Amber (tónovaná zlatá) |
| ? priemer: | 30mm |
| ? Príkon: | 6W |
| ? Stmievateľné: | áno |
| ? Svetelný tok: | 760lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 2700K |
| Tvar žiarovky: | Tubulárne |
| ? Uhol vyžarovania: | 360° |
| ? Životnosť: | 30 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
