LED světelný pásek, 5m, sada s adaptérem, 4,8W/m, IP20, neutrální bílá
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | LED pásy |
|---|---|
| EAN: | 8592718047597 |
| ? Dĺžka (m): | 5 |
| ? Energetická trieda: | G |
| ? Farba svetla: | Studená biela |
| ? Napätie: | 12V |
| Počet (LED/m): | 60 |
| ? Príkon: | 4,8W |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Stupeň pokrytia: | IP20 |
| Svietivosť (Lm/m): | 300 |
| Šírka (mm): | 8 |
| ? Teplota chromatickosti: | 4000K |
| ? Typ telesa: | LED pásik |
| ? Uhol vyžarovania: | 120° |
| ? Životnosť: | 50 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
