Halogénová žiarovka 53W G9 230V
Stmievateľná halogénová žiarovka G9 53W náhrada za 75W halogén s päticou G9. Použitie bodové svietidlá, stolové lampy a pod.
- Halogénová stmievateľná žiarovka pre všeobecné osvetlenie
- Vyrobená z kremičitého skla
- Redukované UV žiarenie
- Vysoký index podania farieb CRI = 99
- Pätica: G9
- Príkon: 53W
- Rozmer: 14 x 43 mm
- Farba svetla: 2800 K teplá biela
- Vyžarovací uhol 360°
- Napätie: 230V AC
- Životnosť: 2 000 hodín
- Stmievateľná: ÁNO
- Spotreba: 53 kWh / 1000 hodín
- Energetická trieda G
- Použitie bodové svietidlá, stolové lampy a pod.
| Kategória: | Halogény |
|---|---|
| EAN: | 8595209913531 |
| ? Dĺžka: | 43 mm |
| ? Ekvivalentná náhrada: | 75W |
| ? Farba svetla: | Žiarovková žltá |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Pätica: | G9 |
| ? Prevedenie banky: | Číra |
| ? priemer: | 14mm |
| ? Príkon: | 53W |
| ? Stmievateľné: | áno |
| ? Svetelný tok: | 834lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 2800K |
| Tvar žiarovky: | Kapsule |
| ? Uhol vyžarovania: | 360° |
| ? Životnosť: | 2 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
