HEDGY LED detská dekoračná lampička 76072
HEDGY LED detské svietidlo, štýl štandardný, materiál plast, farba biela a viacfarebná, príkon 0,3W, farba svetla denná modrá (6000 K), svietivosť 5 lúmenov, prevádzkové napätie DC 3V (2x batérie AA), stupeň krytia - IP20 (umiestnenie detská izba)...
Svietidlo Rabalux Hedgy Pushlight je dizajnový model značky Rabalux. Odporúčame ho všetkým, ktorí hľadajú ľahko ovládateľné a zároveň dekoratívne nočné osvetlenie do detskej izby. Lampička má okrúhly tvar, je vyrobená z plastu a zdobená roztomilým motívom ježka s balónikom na rozprávkovom bielom pozadí. Disponuje vstavaným LED zdrojom s dlhou životnosťou, ktorý vyžaruje studené biele svetlo, ideálne pre nočnú orientáciu. Nočné svetlo sa dá ľahko zapnúť a vypnúť jednoduchým stlačením tienidla, takže nie je potrebné hľadať vypínač v tme. Lampička funguje na dve AA batérie. Dodáva sa bez batérií.
- Rabalux 76072 LED detské svietidlo HEDGY, štýl štandardný
- Kategórie produktov - interiérové osvetlenie - detské lampy
- Izba (umiestnenie) detská izba
- Nízka spotreba energie so svetelnými zdrojmi LED
- Zabudovaný modul LED, ktorý sa nedá vymeniť
- Svetelný výkon (svietivosť) 5 lúmenov
- Teplota farby svetla 6000 K (studená biela)
- Spotreba energie LED svetelného zdroja 0,3 W
- Spotreba energie 0,3 kWh / 1000 hodín
- Životnosť svetelného zdroja 30000 hodín
- Kvalitné spracovanie a odolné materiály
- Materiál svietidla plast, farba biela
- Materiál tienidla plast, viacfarebný
- Prevádzkové napätie DC 3V - 2x ceruzková batéria AA
- Batérie nie sú súčasťou balenia
- Stupeň krytia IP20
- Elektrická ochrana trieda III
- Hmotnosť svietidla 0.071 kg
- Rozmery v galérii produktov
| Kategória: | Detské lampy |
|---|---|
| EAN: | 5996595760724 |
| ? Energetická trieda: | ==== |
| ? Farba: | Biela, Viacfarebné |
| ? Farba svetla: | Denná modrá |
| Materiál telesa: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| ? Napätie: | Batériové |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| ? Príkon: | 0,3W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Stupeň pokrytia: | IP20 |
| ? Svetelný tok: | 5lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 6000K |
| ? Tvar telesa: | Kruhový |
| ? Typ telesa: | Dekorativní lampa |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 120° |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 30 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
