LED stmívatelné podlinkové a nábytkové svítidlo 3x3W, 4100K, 3x30cm
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Osvetlenie kuchynskej linky |
|---|---|
| EAN: | 8592718046859 |
| ? Energetická trieda: | F |
| ? Farba: | Biela |
| ? Farba svetla: | Studená biela |
| Materiál telesa: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 3 |
| ? Príkon: | 9W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | Áno - Pomocou vypínača |
| ? Stupeň pokrytia: | IP20 |
| ? Svetelný tok: | 795lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 4100K |
| ? Tvar telesa: | Obdĺžnikový |
| ? Typ telesa: | Nábytkové |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 120° |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 30 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
