LED osvětlení pracovní plochy UltraSlim 9W/12V/800Lm/4000K bezdotykové ovládání
Velmi praktické Ultraslim 9W SMS LED svítidlo s INFRARED senzorem a vysokou svítivostí.
Velmi praktické Ultraslim 9W SMD LED svítidlo s INFRARED senzorem a vysokou svítivostí.
Díky UltraSlim konstrukci se dá diskrétně umístit v ložnici, kuchyni, šatníku a podobně.
Použitým senzorem se dá zapnout a vypnout bez jediného dotyku.
Bbezdotykově je dále možné nastavit intenzitu osvětlení, tak, že pod senzorem držíte ruku, od slabého podsvícení až po plnou intenzitu srovnatelnou s podobnými lampami.
Montáž nevyžaduje žádné odborné znalosti, je jednoduchá a rychlá za pomoci pokynů a instrukcí na zadní straně.
V případě, že je třeba osvětlit delší plochu je možné spojit více světelných zdrojů (max. 3) do jednoho celku.
- Jmenovitý výkon: 9W
- Typ LED: SMD 2835
- Počet LED: 66
- Napájecí napětí: DC 12V
- Napájecí adaptér je součást balení
- Barevná teplota: 4000K - studená bílá (Cool White)
- Svítivost: 800lm
- Rozměry: 600 x 40 x 9mm
- Stmívatelné
| Kategorie: | Osvětlení kuchyňské linky |
|---|---|
| EAN: | 5055610814696 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Barva světla: | Studená bílá |
| ? Energetická třída: | A+ |
| ? Možnost stmívat: | Ano |
| ? Napětí: | 12V |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Provedení difuzoru: | Plast |
| ? Provedení tělesa: | Plast |
| ? Příkon: | 9W |
| ? Senzor: | Ano |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 800lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| ? Tvar tělesa: | Obdélníkový |
| ? Typ tělesa: | Nábytkové |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 160° |
| ? Včetně zdroje: | Ano |
| ? Životnost: | 25000 h |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
