FROGGO LED dětské svítidlo 76071
FROGGO LED dětská přenosná noční lampička, styl standardní, materiál plast, barva bílá a vícebarevná, příkon 0,3W, barva světla studená bílá (6000 K), svítivost 5 lumenů, provozní napětí bateriové DC 3V (2x tužková baterie AA), stupeň krytí - IP20 (umístění dětský pokoj)...
Rabalux Froggo Pushlight je designový model značky Rabalux. Ideální volba pro ty, kteří hledají jednoduché, praktické a zároveň stylové noční osvětlení do dětského pokoje. Lampička má atraktivní kulatý tvar a veselý design, který děti milují. Je vyrobena z plastu a její použití je velmi snadné – zapíná a vypíná se jednoduchým stisknutím stínítka, takže není třeba ve tmě hledat vypínač. Noční světlo funguje na dvě baterie typu AA, které nejsou součástí balení. Zabudovaný LED zdroj s dlouhou životností vyzařuje příjemné světlo, jež zajistí bezpečnou orientaci ve tmě. Lampička se dodává bez baterií.
- Rabalux 76071 LED dětské svítidlo FROGGO, styl standardní
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - dětská svítidla
- Místnost (umístění) dětský pokoj
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 5 lumenů
- Teplota barvy světla 6000 K (studená bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 0,3 W
- Spotřeba energie 0.3 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 30000 hodin
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla plast, barva bílá
- Materiál stínítka plast, barva vícebarevná
- Provozní napětí bateriové DC 3V (2x tužková baterie AA)
- Baterie nejsou součástí dodávky
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída III
- Hmotnost svítidla 0.071 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Noční orientační osvětlení |
|---|---|
| EAN: | 5996595760717 |
| ? Barva: | Bílá, Multicolor |
| ? Barva světla: | Denní modrá |
| ? Energetická třída: | ==== |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Plast |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 3V |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 0,3W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 5lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 6000K |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový |
| ? Typ tělesa: | Přenosné |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 120° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
