LUNCA LED zapuštěné nástěnné svítidlo 77197
LUNCA LED zapuštěné nástěnné svítidlo, styl minimalistický, materiál plast, barva černá, příkon 1W, barva světla CCT - variabilní (3000, 4500, 6500 K), svítivost 15 lumenů, provozní napětí AC-230V/50Hz, PIR pohybový a světelný senzor, stupeň krytí - IP20 (umístění obývací pokoj, jídelna, kuchyně, pracovna)...
A Rábalux Lunca moderní, senzorové osvětlení schodiště pro interiéry, které díky svému diskrétnímu vzhledu a praktickým funkcím zajišťuje bezpečnější pohyb. Černý, čtvercový plastový přední panel reprezentuje čistý, minimalistický styl, zatímco úzké, prosklené světelné okno vrhá směrované, rovnoměrné světlo na schody. Funguje na vestavěném LED světelném zdroji, takže je energeticky úsporné a spolehlivé i na dlouhou dobu. PIR pohybový a světelný senzor se automaticky zapíná, svítí pouze tehdy, když je to potřeba. Teplotu barevného světla lze nastavit spínačem tak, aby odpovídala atmosféře prostoru. Zapuštěná stěnová konstrukce je ideální pro schodiště, chodby, předsíně a další prostory, kde je důležitá bezpečnost i moderní vzhled.
- Rabalux 77197 LED zapuštěné nástěnné LUNCA, styl minimalistický
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - zapuštěné a přisazené osvětlení
- Místnost (umístění) obývací pokoj, jídelna, kuchyně, pracovna
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 15 lumenů
- Teplota barvy světla 3000, 4500, 6500 K (variabilní)
- Příkon LED světelného zdroje 1 W
- Spotřeba energie 1 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 25000 hodin
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla plast, barva černá
- Materiál stínítka plast, barva černá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Zabudovaný PIR pohybový a světelný senzor, detekce senzoru 3m, 120°
- Změna teploty barvy světla CCT (variabilní) 3000, 4500, 6500 K
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída II
- Hmotnost svítidla 0,062 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5996595771973 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Barva světla: | CCT (variabilní) |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Plast |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 1W |
| ? Senzor: | Ano |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 15lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | CCT (variabilní) |
| ? Tvar tělesa: | Čtvercový |
| ? Typ tělesa: | Nástěnné |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 90° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 25 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
