LUNCA LED zapuštěné nástěnné svítidlo 77195
LUNCA LED zapuštěné nástěnné svítidlo, styl minimalistický, materiál plast, barva černá, příkon 1W, barva světla CCT - variabilní (3000, 4500, 6500 K), svítivost 15 lumenů, provozní napětí AC-230V/50Hz, stupeň krytí - IP20 (umístění obývací pokoj, jídelna, kuchyně, pracovna)...
Moderní vnitřní osvětlení schodiště Rábalux Lunca se svým čistým, čtvercovým tvarem a černým plastovým čelním panelem dokonale zapadne do minimalistických interiérů. Konstrukce pro zapuštění do stěny a úzký světelný otvor směruje světlo dolů, což zajišťuje diskrétní, neoslňující osvětlení schodů a chodeb. Integrované LED diody zajišťují energeticky úsporný provoz a teplota světla je nastavitelná spínačem od teplé bílé po studenou bílou, což umožňuje přizpůsobení atmosféře prostoru a denní době. Ideální volba pro schodiště, chodby, předsíně nebo jako orientační světlo v blízkosti ložnice. Jeho nadčasový, moderní vzhled jemně zdůrazňuje rovinu stěny.
- Rabalux 77195 LED zapuštěné nástěnné LUNCA, styl minimalistickýKategorie produktu - vnitřní osvětlení - zapuštěné a přisazené osvětlení
- Místnost (umístění) obývací pokoj, jídelna, kuchyně, pracovna
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 15 lumenů
- Teplota barvy světla 3000, 4500, 6500 K (variabilní)
- Příkon LED světelného zdroje 1 W
- Spotřeba energie 1 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 25000 hodin
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla plast, barva černá
- Materiál stínítka plast, barva černá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Změna teploty barvy světla CCT (variabilní) 3000, 4500, 6500 K
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída II
- Hmotnost svítidla 0,062 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5996595771959 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Barva světla: | CCT (variabilní) |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Plast |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 1W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 15lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | CCT (variabilní) |
| ? Tvar tělesa: | Čtvercový |
| ? Typ tělesa: | Nástěnné |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 90° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 25 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
