LED nástěnná lampička s vypínačem STOF 3W/230V/3200K/210Lm/60°/IP20, bílá
- Lampička disponuje 2 nezávislými vypínači
- pro zabudovaný bodový LED zdroj 3W
- pro klasickou žárovku s paticí E27 max. 40W - Pro patici E27 doporučujeme použít matnou LED Ball žárovku P45
- Žárovka není součástí dodávky
- LED osvětlení ma vysoký počet spínacích cyklů a dlouhou životnost 30 000 hodin
- Konstrukce tělesa z hliníku s bílým stíninkem z tkatiny
- Nízké náklady na energii a údržbu
- Index podání barev CRI = 80
- Zabudovaný napájecí zdroj
- Provozní napětí 220-240V/50Hz
- Jen pro vnitřní použití - stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída I
- Barva tělesa bílá
- Nelze stmívat
- Rozměry viz. obrázky
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5208055033577 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | Podle zdroje A až G |
| ? Materiál stínítka: | Tkanina |
| ? Materiál tělesa: | Hliník |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | E27, LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 2 |
| ? Příkon: | 3W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 210lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3200K |
| ? Tvar tělesa: | Ostatní |
| ? Typ tělesa: | Nástěnné |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 60° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
LED řešení ve tvaru kapkové žárovky P45 jako náhrada za 25W žárovku s paticí...
SMD LED žárovka s dálkovým ovladáním funkcí stmívaní a změny barev...
LED řešení ve tvaru kapkové žárovky P45 jako náhrada za 40W žárovku s paticí...
LED řešení ve tvaru kapkové žárovky P45 jako náhrada za 50W žárovku s paticí...
Podobné produkty
ROSALINE LED nástěnné koupelnové svítidlo, styl moderní, materiál kov a...
MARLENE retro nástěnné svítidlo, styl klasický, materiál kov a sklo, barva...
Nástěnná přisazená bodová lampička SOMA ve standartním stylu, barva saténový...
MAXIMILIAN nástěnné svítidlo, styl industriální, materiál kov, barva matná...
NOLIE stropní nebo nástěnné bodové svítidlo, styl moderní, materiál kov,...
MIKA nástěnné bodové svítidlo s vypínačem, styl moderní, materiál kov, barva...
Elegantní koupelnové LED svítidlo s příkonem 7 W a délkou 400 mm představuje...
NOLIE nástěnné bodové svítidlo, styl moderní, materiál kov, barva matná bílá...
False
LED stropní nebo nástěnné kruhové osvětlení umožňuje nastavení teploty světla...
