ALANA LED nástěnné svítidlo 5650
Moderní stylové nástěnné svítidlo Alan může být instalovány v mnoha pokojích bytu: v kuchyni nad pultem, na stěně haly nebo dokonce v ložnici nad postelí. Díky své matné bílé barvě a jednoduchému, ale zároveň velkolepému designu bude vyhovovat téměř každému interiéru místnosti. Lampa je vyrobena z kovu a plastu a barva světla vyzařovaného vestavěným LED světlem je teplá bílá, což zvyšuje domácí, intimní atmosféru. Spotřeba energie světelného zdroje je 16 W, jeho svítivost je 1000 lumenů a jeho životnost je okolo 20 000 hodin. Tento model vyzařuje teplé bílé světlo podle teploty 3000 K, čímž zvyšuje útulnou atmosféru v místnosti. Rozměry nástěnného svítidla Alana jsou následující: délka 330 mm, šířka 135 mm. Tento model je dodáván s 5-letou zárukou.
- Rabalux 5650 LED nástěnné svítidlo ALANA, styl moderní
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - nástěnná svítidla
- Místnost (umístění) obývací pokoj, pracovna
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 1000 lumenů
- Teplota barvy světla 3000 K (teplá bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 16 W
- Spotřeba energie 16 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 20000 hodin
- Energetická třída G
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, barva matná bílá
- Materiál stínítka plast, barva matná bílá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída I
- Hmotnost svítidla 0,7 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5998250356501 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 16W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| ? Tvar tělesa: | Obdélníkový |
| ? Typ tělesa: | Nástěnné |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 120° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 20 000 h |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
