FHO 54W/T5/850
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodej skončil
Možnosti doručení
Kód: 0002834
FHO 54W/T5/850
Obrázek
Doprodej
  • FHO = Fluorescent High Output
  • Vhodná zejména do moderních nízkoprofilových vestavěných svítidel
  • Alternativa k Osram Lumilux FQ, Philips TL5 HO
  • Průměr trubice: max 15,75mm
  • Zvýšený světelný tok (až k 7000 lm)
  • Výborné vyobrazení barev (Ra85/Class 1B)
  • Průměrná životnost 24 000 hodin
  • Patice: G5
  • Vyžaduje elektronický předřadník
Kategorie: Lineární zářivky
EAN: 5410288028347
? Barva světla: Denní modrá
? Délka: 1150mm
? Možnost stmívat: Ano
? Patice: G5
? Průměr: 16mm
? Příkon: 54W