FHO 24W/T5/830
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodej skončil
Možnosti doručení
Kód: 0002772
FHO 24W/T5/830
FHO 24W/T5/830
Doprodej Prodej ukončen
  • Oproti řadě T8 25% úspora energie
  • Vhodná zejména do moderních nízkoprofilových vestavěných svítidel
  • Alternativa k Osram Lumilux FH, Philips TL5 HE
  • Průměr trubice: max 15,75mm
  • Vysoká světelná účinnost (až 104 lm/W) představuje skvělé řešení pro efektivní přímé osvětlení
  • Výborné vyobrazení barev (Ra85/Class 1B)
  • Průměrná životnost 24 000 hodin
  • Patice: G5
  • Vyžaduje elektronický předřadník
Kategorie: Lineární zářivky
EAN: 5410288027722
? Barva světla: Teplá bílá
? Délka: 550mm
? Možnost stmívat: Ano
? Patice: G5
? Průměr: 16mm
? Příkon: 24W