F36W/T8/865
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodej skončil
Možnosti doručení
Kód: 0001480
F36W/T8/865
  • Zářivka T8 s vysokým indexem podání barev a vynikajícím zachováním světelného toku,
  • Dobré podání barev (CRI = 85),
  • Vysoká světelná účinnost,
  • Funguje s magnetickým a elektronickým předřadníkem,
  • Splňuje požadavky na osvětlení, jak je uvedeno v evropské normě EN 12464-1 pro pracoviště,
  • Průměrná životnost 20 000 hodin s předehřívacím předřadníkem,
  • Patice G13
Kategorie: Lineární zářivky
EAN: 5410288014807
? Barva světla: Denní modrá
? Délka: 1200mm
? Možnost stmívat: Ano
? Patice: G13
? Průměr: 26mm
? Příkon: 36W