ToLEDo Ball V5 FR 250Lm 827 E14 SL
SYLVANIA ToLEDo Ball představuje řadu LED světelných zdrojů, vhodných k náhradě standartních iluminačních (kapkových) žárovek.
SYLVANIA ToLEDo Ball představuje řadu LED světelných zdrojů, vhodných k náhradě standartních iluminačních/kapkových žárovek.
- Plnohodnotná náhrada kapkových žárovek,
- provedení se satinovou (matnou) baňkou,
- až 89% úspora energie a okamžitý start,
- rovnoměrná distribuce světla pod úhlem 150°,
- index podání barev CRI = 80,
- počet spínacích cyklů 50 000,
- energetická třída F (dříve A+),
- nelze stmívat.
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5410288269504 |
| ? Barva světla: | Žárovková žlutá |
| ? Délka: | 82mm |
| ? Ekvivalentní náhrada: | 25W |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Patice: | E14 |
| ? Provedení baňky: | Matná |
| ? Průměr: | 45mm |
| ? Příkon: | 3W |
| ? Světelný tok: | 250lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 2700K |
| Tvar žárovky: | Kapková žárovka |
| ? Úhel vyzařování: | 150° |
| ? Životnost: | 15 000 h |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
