SMD LED žárovka matná Special Voltage Ball G45 5W/12V-DC/E27/6000K/470Lm/180°
Nízkonapěťové 12V LED řešení ve tvaru kapkové žárovky P45 jako náhrada za 40W žárovku s paticí E27.
Nízkonapěťové LED řešení ve tvaru kapkové žárovky P45, které nahrazuje 40W žárovku s paticí E27.
- Vhodné pro použití v karavanech, lodích, obytných přívěsech apod.
- Teplota barvy 6000K Day Light (denní modrá)
- Vysoký počet spínacích cyklů a rychlý start
- Provozní napětí 12V-DC (stejnosměrné napětí)
- Index podání barev CRI > 80
- Životnost 30 000 hodin
- Rozložení světla 180°
- Nelze stmívat
- Průměr 45mm
- Délka 83mm
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055065813 |
| ? Barva světla: | Denní modrá |
| ? Délka: | 83mm |
| ? Ekvivalentní náhrada: | 40W |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 12V |
| ? Patice: | E27 |
| ? Provedení baňky: | Matná |
| ? Průměr: | 45mm |
| ? Příkon: | 5W |
| ? Světelný tok: | 470lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 6000K |
| Tvar žárovky: | Kapková žárovka |
| ? Úhel vyzařování: | 180° |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
