SMD LED žárovka matná Candle C37 5W/230V/E14/4000K/450Lm/200°
LED náhrada ve tvaru svíčky C35 jako náhrada za 40W žárovku s paticí E14.
LED náhrada ve tvaru svíčky C35, které nahrazuje 40W žárovku s paticí E14.
- Vhodné pro použití v lustrech, lampičkách, digestořích, úzkých svítidlech ...
- Vysoký počet spínacích cyklů, úspora energie a rychlý start
- Teplota barvy 4000K Cool White (studená bílá)
- Vysoká životnost 30 000 hodin
- Provozní napětí 220V-240V
- Matná plastová baňka
- Rozložení světla 200°
- Energetická třída G
- Průměr 37mm
- Délka 100mm
- Nelze stmívat
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055009848 |
| ? Barva světla: | Studená bílá |
| ? Délka: | 100mm |
| ? Ekvivalentní náhrada: | 40W |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Patice: | E14 |
| ? Provedení baňky: | Matná |
| ? Průměr: | 37mm |
| ? Příkon: | 5W |
| ? Světelný tok: | 450lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Tvar žárovky: | Svíčková žárovka |
| ? Úhel vyzařování: | 200° |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Stolní lampička HARPY vyrobena z kovu a tkaniny, barva saténový nikl a šedá,...
Stolní lampička ISMENE vyrobena z kovu a tkaniny, barva bílá, objímka pro...
Závěsné svítidlo PALERMO, materiál kov+tkanina+čiré sklo, barva zlatá bílá...
Závěsné svítidlo PALERMO, materiál kov+tkanina+čiré sklo, barva zlatá bílá...
Elegantní nástěnná lampa do koupelny pro žárovku E14 (není součástí),...
Elegantní nástěnná lampa do koupelny pro žárovku E14 (není součástí), max....
Retro závěsné stropní svítidlo ANNABELLA v barvě bronzu, příkon (max. 3x40W,...
Retro závěsné stropní svítidlo ANNABELLA v barvě bronzu, příkon (max. 6x40W,...
LOGAN nástěnné bodové svítidlo, styl moderní, materiál kov a sklo, barva...
Podobné produkty
LED náhrada ve tvaru svíčky C37 jako náhrada za 60W žárovku s paticí E14.
LED náhrada ve tvaru svíčky C37 jako náhrada za 60W žárovku s paticí E14.
LED náhrada ve tvaru svíčky C37 jako náhrada za 50W žárovku s paticí E14.
LED náhrada ve tvaru svíčky C37 jako náhrada za 50W žárovku s paticí E14.
Stmívatelná LED náhrada ve tvaru svíčky C37 jako náhrada za 40W žárovku s...
LED náhrada ve tvaru svíčky C35 jako náhrada za 40W žárovku s paticí E14.
