SMD LED žárovka matná A80 18W/230V/E27/6000K/2350Lm/230°
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Výkonné LED řešení ve tvaru klasické žárovky A80 jako náhrada za 170W žárovku s paticí E27.
Dostupnost Skladem (43 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: A8018CW
Ideální LED řešení ve tvaru klasické žárovky A80, které nahrazuje 170W žárovku s paticí E27.
  • Barva světla 6000K (denní modrá - Day Light)
  • Vysoký počet spínacích cyklů a rychlý start
  • Index podání barev CRI > 80
  • Provozní napětí 220V-240V
  • Životnost 30 000 hodin
  • Energetická třída E
  • Matná plastová baňka
  • Rozložení světla 230°
  • Nízký tepelný výkon
  • Nelze stmívat
  • Průměr 80mm
  • Délka 155mm
Venkovní použití pouze ve vhodných svítidlech.
Doporučené použití pro pro uzavřená svítidla v komerční i domácí oblasti.
    Kategorie: LED žárovky
    EAN: 5208055048151
    ? Barva světla: Denní modrá
    ? Délka: 155mm
    ? Ekvivalentní náhrada: 170W
    ? Možnost stmívat: Ne
    ? Napětí: 220V-240V/50Hz
    ? Patice: E27
    ? Provedení baňky: Matná
    ? Průměr: 80mm
    ? Příkon: 18W
    ? Světelný tok: 2350lm
    ? Teplota chromatičnosti: 6000K
    Tvar žárovky: Klasická žárovka
    ? Úhel vyzařování: 230°
    ? Životnost: 30 000 h
    Hodnocení produktu
    Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení
    1x
    4
    0x
    3
    0x
    2
    1
    Zanechte hodnocení
    Nevyplňujte toto pole:
    Výpis hodnocení
    5
    LK Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.2.2024
    Podobné produkty
    Obrázek
    Výkonné LED řešení ve tvaru klasické žárovky A80 jako náhrada za 170W žárovku...
    A8018NW
    Obrázek
    Akce
    A8018WW
    WZ535
    Doprodej
    SMD LED žárovka MA90 představuje řadu výkonných světelných zdrojů s paticí E27.
    MA9029NW-1
    Akce
    LED řešení ve tvaru klasické žárovky A80 jako náhrada za 60W žárovku s paticí...