SMD LED žárovka matná A65 17W/230V/E27/4000K/1870Lm/200°
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
LED řešení ve tvaru klasické žárovky A65 jako náhrada za 150W žárovku s paticí E27.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: A6517NW
Ideální LED řešení ve tvaru klasické žárovky A65, které nahrazuje 150W žárovku s paticí E27.
  • Barva světla 4000K (studená bílá - Cool White)
  • Vysoký počet spínacích cyklů a rychlý start
  • Index podání barev CRI > 80
  • Provozní napětí 220V-240V
  • Životnost 30 000 hodin
  • Energetická třída E
  • Matná plastová baňka
  • Rozložení světla 200°
  • Nízký tepelný výkon
  • Nelze stmívat
  • Průměr 65mm
  • Délka 133mm
Venkovní použití pouze ve vhodných svítidlech.
Doporučené použití pro pro uzavřená svítidla v komerční i domácí oblasti.
Kategorie: LED žárovky
EAN: 5208055003310
? Barva světla: Studená bílá
? Délka: 133mm
? Ekvivalentní náhrada: 150W
? Možnost stmívat: Ne
? Napětí: 220V-240V/50Hz
? Patice: E27
? Provedení baňky: Matná
? Průměr: 65mm
? Příkon: 17W
? Světelný tok: 1870lm
? Teplota chromatičnosti: 4000K
Tvar žárovky: Klasická žárovka
? Úhel vyzařování: 200°
? Životnost: 30 000 h
Položka byla vyprodána…
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Podobné produkty
SMD LED žárovka A70 22W E27 2450Lm 4000K
SMD LED výkonná žárovka, matná plastová baňka ve tvaru klasické žárovky A65 s...
R79118
SMD LED žárovka A70 22W E27 2450Lm 3000K
R79117
SMD LED žárovka A65 18W E27 2000Lm 4000K
SMD LED žárovka A65 18W E27 2000Lm 3000K
Obrázek
LED řešení ve tvaru klasické žárovky A65 jako náhrada za 150W žárovku s...