SMD LED žárovka Insect repellent A60 10W/E27/230V/1700K/800Lm/270°
LED Insect repellent A60 žárovka odpuzující hmyz.
SMD LED Insect repellent A60 žárovka odpuzující hmyz.
- Výkon 800lm je ekvivalentem za 60W klasickou žárovku
- Provedení ve tvaru klasické žárovky A60
- Vysoké barevné vykreslení CRI > 80
- Snižuje spotřebu energie
- Životnost 30 000 hodin
- Úhel vyzařování 270°
- Energetická třída G
- Nelze stmívat
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055000470 |
| ? Barva světla: | Teplé oranžové světlo |
| ? Délka: | 110mm |
| ? Ekvivalentní náhrada: | 60W |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Patice: | E27 |
| ? Provedení baňky: | Matná |
| ? Průměr: | 60mm |
| ? Příkon: | 10W |
| ? Světelný tok: | 800lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 1700K |
| Tvar žárovky: | Klasická žárovka |
| ? Úhel vyzařování: | 270° |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
