SMD LED žárovka A60 12W/230V/E27/3000K/900Lm/230°/Step Dim
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Stmívatelné LED řešení ve tvaru klasické žárovky A60 jako náhrada za 75W žárovku s paticí E27.
Stmívání pomocí klasického vypínače ve 3 krocích 100% - 50% - 10%.
Dostupnost Skladem (14 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: A6012WWSD
Stmívatelné LED řešení ve tvaru klasické žárovky A60, které nahrazuje 75W žárovku s paticí E27.
  • Stmívání pomocí klasického vypínače ve 3 krocích (viz. obrázek) 100% - 50% - 10%
  • Teplota barvy 3000K Warm White (teplá bílá)
  • Vysoký počet spínacích cyklů a rychlý start
  • Index podání barev CRI > 80
  • Provozní napětí 220V-240V
  • Životnost 30 000 hodin
  • Nízký tepelný výkon
  • Energetická třída G
  • Rozložení světla 230°
  • Průměr 60mm
  • Délka 112mm
Kategorie: LED žárovky
EAN: 5208055001019
? Barva světla: Teplá bílá
? Délka: 112mm
? Ekvivalentní náhrada: 75W
? Možnost stmívat: Ano - Pomocí vypínače
? Napětí: 220V-240V/50Hz
? Patice: E27
? Provedení baňky: Matná
? Průměr: 60mm
? Příkon: 12W
? Světelný tok: 900lm
? Teplota chromatičnosti: 3000K
Tvar žárovky: Klasická žárovka
? Úhel vyzařování: 230°
? Životnost: 30 000 h
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Podobné produkty
Obrázek
Stmívatelné LED řešení ve tvaru klasické žárovky A60 jako náhrada za 75W...