LED žárovka matná STICK Tubular T36 10W/230V/E27/4000K/970Lm/200°/IP65
Výkonná LED tubulární žárovka SMD STICK T36 jako náhrada 75W žárovku s paticí E27.
Tubulární SMD LED STICK T36 žárovka, která nahrazuje 75W žárovku s paticí E27.
- Teplota barvy 4000K Cool White (studená bílá)
- Vysoký počet spínacích cyklů a rychlý start
- Velmi dlouhá životnost 40 000 hodin
- Provozní napětí 220V-230V/50Hz
- Index podání barev > 80
- Rozložení světla 200°
- Nízký tepelný výkon
- Energetická třída F
- Stupeň krytí IP65
- Nelze stmívat
- Průměr 36mm
- Délka 110mm
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055051687 |
| ? Barva světla: | Studená bílá |
| ? Délka: | 110mm |
| ? Ekvivalentní náhrada: | 75W |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Patice: | E27 |
| ? Provedení baňky: | Matná |
| ? Průměr: | 36mm |
| ? Příkon: | 10W |
| ? Světelný tok: | 970lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Tvar žárovky: | Tubulární |
| ? Úhel vyzařování: | 200° |
| ? Životnost: | 40 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
