LED žárovka Filament Classic A60 5,5W/40W/E27/2800K/470Lm/Dim
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodej skončil
Možnosti doručení
Kód: MM05245
Prodej ukončen
  • Příkon 3,2W
  • Náhrada za 40W žárovku
  • Patice E27
  • Barva světla 2700K Home Light (žárovková žlutá)
  • Světelný tok 470lm
  • CRI = 89
  • Stmívatelná
  • Životnost 15 000 hodin
  • Energetická třída A+
  • Průměr 60mm
  • Délka 118mm
Kategorie: LED žárovky
EAN: 4892657052459
? Barva světla: Žárovková žlutá
? Délka: 118mm
? Ekvivalentní náhrada: 40W
? Možnost stmívat: Ano
? Napětí: 220V-240V/50Hz
? Patice: E27
? Provedení baňky: Čirá
? Průměr: 60mm
? Příkon: 5,5W