LED Globe Filament žárovka Smoky G95 8W/230V/E27/1800K/400Lm/360°
LED Retro Globe dekorativní žárovka 8W G95 ve tvaru koule s kouřovou skleněnou baňkou a LED Filament čipy jako náhrada za 40W žárovku s paticí E27.
LED Retro Globe dekorativní žárovka 8W čirá G95 ve tvaru koule s LED Filament čipy, která nahrazuje 40W žárovku s paticí E27.
- Vysoký počet spínacích cyklů, okamžitý start a dlouhá životnost 30 000 hodin
- Přímá náhrada za klasickou žárovku 40W s paticí E27
- Teplota barvy světla 1800K svíčkové světlo (ztlumená žárovka)
- Rozložení světelného paprsku v úhlu 360°
- Skleněná kouřová baňka
- Provozní napětí 220V-240V/50Hz
- Index podání barev CRI > 80
- Energetická třída G
- Nízký tepelný výkon
- Nelze stmívat
- Průměr 95mm
- Délka 136mm
Venkovní použití pouze ve vhodných svítidlech.
Doporučené použití pro hotely, bary, výstavní stánky, lustry apod.
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055090174 |
| ? Barva světla: | Žárovková žlutá |
| ? Délka: | 136mm |
| ? Ekvivalentní náhrada: | 40W |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Patice: | E27 |
| ? Provedení baňky: | Smoky (tónovaná kouřová) |
| ? Průměr: | 95mm |
| ? Příkon: | 8W |
| ? Světelný tok: | 400lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 2700K |
| Tvar žárovky: | Tvar Globe/Koule |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Přisazené nástěnné svítidlo Fidel v industriálním stylu může být skvělou...
Přisazené stropní nebo nástěnné svítidlo Fidel se 2 žárovkami v industriálním...
Stropní přisazené svítidlo Fidel se 4 žárovkami v industriálním stylu může...
Stolní lampička BOWIE v industriálním stylu, barva bílá, příkon max. 1x60W,...
Stolní lampička BOWIE v industriálním stylu, barva černá, příkon max. 1x60W,...
Přisazené nástěnné svítidlo JOY, materiál kov v barvě broušené mosazi a...
ZURIEL závěsné svítidlo, styl industriální, materiál kov, barva saténová...
CASPAR závěsné svítidlo, styl industriální, materiál plast, barva matná...
DILARA závěsné svítidlo, styl industriální, materiál kov, barva matná černá,...
FIX závěsné svítidlo, styl moderní, tvar organický, materiál silikon, barva...
FIX závěsné svítidlo, styl moderní, materiál silikon a kov, barva černá,...
FIX závěsné svítidlo, styl moderní, materiál silikon a kov, barva černá,...
CIRCLE nástěnné svítidlo, styl vintage, tvar kruhový, materiál kov, barva...
HANNELORE závěsné svítidlo, styl moderní, tvar koule, materiál kov, barva...
HANNELORE závěsné svítidlo, styl moderní, tvar koule, materiál kov, barva...
HANNELORE závěsné svítidlo, styl moderní, tvar koule, materiál kov, barva...
Podobné produkty
Stmívatelná čirá LED Retro Globe dekorativní žárovka G95 ve tvaru koule s...
Stmívatelná čirá LED Retro Globe dekorativní žárovka G95 ve tvaru koule s...
Čirá LED Retro Globe dekorativní žárovka G95 ve tvaru koule s LED Filament...
Stmívatelná Retro Edison LED Globe Amber žárovka se spirálovým vláknem, ve...
Stmívatelná LED Retro Smart Wifi Globe dekorativní žárovka G95 ve tvaru...
Stmívatelná Retro dekorativní LED Filament žárovka WAFT ve tvaru koule jako...
