- Doporučené použití pro hotely, bary, výstavní stánky, lustry, dekorativní svítidla apod.
- Venkovní použití pouze ve vhodných svítidlech
- Teplota barvy světla 4000K Cool White (studená bílá)
- Čirá skleněná baňka ve tvaru hrušky ST64 s paticí E27
- Svítivost 640 Lumenů (náhrada za 50W klasickou žárovku)
- Příkon 4W (až 90% úspora elektrické energie)
- Vysoký počet spínacích cyklů a rychlý start
- Index podání barev CRI = 80
- Provozní napětí 220V-240V/50Hz
- Životnost 30 000 hodin
- Rozložení světla 330°
- Nízký tepelný výkon
- Energetická třída C
- Nelze stmívat
- Průměr 60mm
- Délka 145mm
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5996595790288 |
| ? Barva světla: | Studená bílá |
| ? Délka: | 145mm |
| ? Ekvivalentní náhrada: | 50W |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Patice: | E27 |
| ? Provedení baňky: | Čirá |
| ? Průměr: | 60mm |
| ? Příkon: | 4W |
| ? Světelný tok: | 640lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Tvar žárovky: | ST64 (Hruškový tvar) |
| ? Úhel vyzařování: | 330° |
| ? Životnost: | 15 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
