SMD LED Downlight GX53 11W/3000K/970Lm/230V
Ideální řešení pro Vaši kuchyň, koupelnu nebo nábytkové osvětlení, LED verze úsporné zářivky Micro Lynx F.
- Ideální řešení pro Vaši kuchyň, koupelnu nebo nábytkové osvětlení
- LED verze úsporné zářivky Micro Lynx F
- Vyznačuje se vysokou svítivostí 970lm
- Provedení matná verze v teplé bílé barvě světla
- Integrovaný elektronický předřadník
- Velmi nízká spotřeba 11W
- Na síťové napětí 230-240V
- Doba životnosti 30 000 hodin
- Hloubka 28mm
- Průměr 74mm
| Kategorie: | LED speciální |
|---|---|
| EAN: | 5208055062607 |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Délka: | 28mm |
| ? Ekvivalentní náhrada: | 75W |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Patice: | GX53 |
| ? Provedení baňky: | Matná |
| ? Průměr: | 74mm |
| ? Příkon: | 11W |
| ? Světelný tok: | 970lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| Tvar žárovky: | Speciální |
| ? Typ reflektoru: | GX53 |
| ? Úhel vyzařování: | 120° |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
