SMD LED Capsule matná 3W/G9/230V/4000K/210Lm/360°/Dim
Stmívatelná kompaktní SMD LED náhrada za 25W halogenové kapsle s paticí G9.
- Vhodné pro lustry, interiérové aplikace, výlohy, dekorativní a obecné osvětlení
- Kompaktní design s všesměrovým rozložením světelného paprsku 360°
- Dlouhá životnost, okamžitý start a vysoký počet spínacích cyklů
- Barva světla 4000K (studená bílá - Cool White)
- Provozní napětí 220V-240V/50Hz
- Index podání barev CRI > 80
- Energetická účinnost G
- Až 90% úspora energie
- Průměr 14mm
- Délka 46mm
| Kategorie: | LED speciální |
|---|---|
| EAN: | 5208055047505 |
| ? Barva světla: | Studená bílá |
| ? Délka: | 46mm |
| ? Ekvivalentní náhrada: | 25W |
| ? Možnost stmívat: | Ano |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Patice: | G9 |
| ? Provedení baňky: | Matná |
| ? Průměr: | 14mm |
| ? Příkon: | 3W |
| ? Světelný tok: | 210lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Tvar žárovky: | Kapsle |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Závěsné kovové svítidlo TERES v barvě matné černé, 6x objímka pro patici G9,...
Závěsné kovové svítidlo TERES v barvě matné černé, 5x objímka pro patici G9,...
Závěsné kovové svítidlo TERES v barvě matné černé, 3x objímka pro patici G9,...
Přisazené stropní nebo nástěnné kovové svítidlo PLANETARIO v barvě mosazi a...
Závěsné svítidlo POLYGON v barvě zlaté, bílé a černé , 4x objímka pro patici...
Závěsné svítidlo POLYGON v barvě zlaté, bílé a černé , 6x objímka pro patici...
Elegantní lustr (závěsné svítidlo) DYNASTY z čirého křišťálového skla a...
Přisazené stropní nebo nástěnné svítidlo HYDRA v barvě mědi, bílé a černé ,...
Přisazené stropní nebo nástěnné svítidlo HYDRA v barvě mědi, bílé a černé ,...
Závěsné stropní svítidlo HYDRA v barvě mědi, bílé a černé , 2x objímka pro...
Závěsné stropní svítidlo HYDRA v barvě mědi, bílé a černé , 8x objímka pro...
Podobné produkty
Kompaktní čirá SMD LED náhrada za 25W halogenové kapsle s paticí G9.
Kompaktní SMD LED náhrada za 25W halogenové kapsle s paticí G9.
Kompaktní čirá SMD LED náhrada za 40W halogenové kapsle s paticí G9.
Stmívatelná kompaktní SMD LED náhrada za 40W halogenové kapsle s paticí G9.
Kompaktní čirá SMD LED náhrada za 50W halogenové kapsle s paticí G9.
Kompaktní čirá SMD LED náhrada za 60W halogenové kapsle s paticí G9.
SMD LED Capsule stmívatelná, čirá plastová baňka ve tvaru kapsle, přímá...
LED Filament Capsule, čirá plastová baňka ve tvaru kapsle, přímá náhrada za...
Kompaktní čirá SMD LED náhrada za 40W halogenové kapsle s paticí G9.
Stmívatelná kompaktní SMD LED náhrada za 25W halogenové kapsle s paticí G9.
Stmívatelná kompaktní SMD LED náhrada za 40W halogenové kapsle s paticí G9.
Kompaktní čirá SMD LED náhrada za 50W halogenové kapsle s paticí G9.
