SMD LED reflektor PAR56 do bazénu 20W/12V-AC/RGB/630Lm/90°/IP68
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PAR5620RGBN
SMD LED reflektor PAR56 20W představuje špičkové profesionální zařízení pro podvodní osvětlování bazénů, fontán, jezírek apod.
  • Kombinace vysokého výkonu RGB LED diod červené, zelené, modré a bílé barvy o svítivosti 630lm
  • Volbu režimu může usnadnit dálkový ovladač PLRGBREM a přijímač
  • Tvar stejný jako standardní reflektorová žárovka PAR56
  • Unikátní metoda utěsnění IP68
  • Životnost přes 30 000 hodin
  • Odolné proti působení chlóru
  • Úhel vyzařování 90°
  • Provozní napětí 12V AC
  • Výkon 20W
  • Nezahřívá se
  • Nelze stmívat
  • Průměr 178mm
  • Šířka 108 mm
Kategorie: LED reflektory
EAN: 5208055054169
? Barva světla: RGB
? Délka: 108mm
? Ekvivalentní náhrada: 60W
? Možnost stmívat: Ne
? Napětí: 12V
? Patice: Kabelový přívod
? Provedení baňky: Skleněný reflektor
? Průměr: 178mm
? Příkon: 20W