SMD LED Reflektor PAR38 15W/230V/E27/6000K/1350Lm/110°/IP65
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PAR3815CW
  • Plastový LED reflektor na síťové napětí 230V s paticí E27
  • Vysoká životnost 30 000 hodin
  • Svítivost 1290lm jako náhrada za 100W
  • Barva světla 6000K (denní modrá)
  • Úhel vyzařování paprsku 110°
  • Index podání barev CRI > 80
  • Nelze stmívat
  • Průměr 120mm
  • Délka 130mm
Kategorie: LED reflektory
EAN: 5208055016020
? Barva světla: Denní modrá
? Délka: 130mm
? Ekvivalentní náhrada: 100W
? Možnost stmívat: Ne
? Napětí: 220V-240V/50Hz
? Patice: E27
? Provedení baňky: Plastový reflektor
? Průměr: 120mm
? Příkon: 15W