SMD LED Reflektor MR16 7W/GU5.3/12V AC-DC/6000K/555Lm/120°
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Nízkonapěťový 12V SMD LED reflektor s paticí GU5.3 jako náhrada za halogenový reflektor MR16.
Dostupnost 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: 7WMR16SCW
  • Reflektor se světelným paprskem 120°
  • Barva světla 6000K (denní modrá - Day Light)
  • Vysoký počet spínacích cyklů a okamžitý start
  • Index podání barev CRI > 80
  • Provozní napětí 12V AC/DC
  • Životnost 30 000 hodin
  • Nízký tepelný výkon
  • Energetická třída G
  • Nelze stmívat
  • Průměr 50mm
  • Délka 52mm
    Kategorie: LED reflektory
    EAN: 5208055000142
    ? Barva světla: Denní modrá
    ? Délka: 52mm
    ? Ekvivalentní náhrada: 40W
    ? Možnost stmívat: Ne
    ? Napětí: 12V
    ? Patice: GU5.3
    ? Provedení baňky: Plastový reflektor
    ? Průměr: 50mm
    ? Příkon: 7W
    ? Světelný tok: 555lm
    ? Teplota chromatičnosti: 6000K
    Tvar žárovky: Reflektor
    ? Typ reflektoru: MR16
    ? Úhel vyzařování: 120°
    ? Životnost: 30 000 h
    Hodnocení produktu
    Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
    Nevyplňujte toto pole:
    Podobné produkty
    Obrázek
    Nízkonapěťový 12V SMD LED reflektor s paticí GU5.3 jako náhrada za halogenový...