SMD LED Slim panel FLEXI 19W/230V/3000K/1480Lm/120°/IP20, kruhový bílý
Tenký kruhový LED SMD LM80 panel FLEXI pro instalaci do podhledů.
- Štíhlá elegantní konstrukce z hliníku a oceli s mléčným plastovým difuzorem
- Vysoký počet spínacích cyklů a dlouhá životnost 30 000 hodin
- Flexibilní průměr montážního otvoru 50 - 210mm
- LED panel pro komerční i domácí použití
- Vysoká spolehlivost a úspora energie
- Nižší náklady na energii a údržbu
- Index podání barev CRI = 80
- Zabudovaný napájecí zdroj
- Provozní napětí 220-240V/50Hz
- Krytí IP20 (jen pro vnitřní použití)
- Elektrická ochrana třída II
- Barva rámečku bílá
- Nelze stmívat
- Rozměry viz obrázek
| Kategorie: | LED panely |
|---|---|
| EAN: | 5208055005239 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | A+ |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Provedení stínítka: | Plast |
| ? Provedení tělesa: | Hliník+ocel |
| ? Příkon: | 19W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 1480lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový |
| ? Typ tělesa: | Zápustné |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 120° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 30 000 h |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
