SHEPHERD LED dětské svítidlo 2xAA
- Rabalux 4563 LED dětské nástěnné svítidlo SHEPHERD, styl standardní
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - dětská svítidla
- Místnost (umístění) dětský pokoj
- Dotykový vypínač
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 2 lumeny
- Teplota barvy světla 3000 K (teplá bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 0,3 W
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla plast, barva vícebarevná
- Provozní napětí DC 3V (2x tužková baterie AA)
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída III
- Hmotnost svítidla 0.077 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Dětské lampičky |
|---|---|
| EAN: | 5998250345635 |
| ? Barva: | Modrá, Multicolor |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | ==== |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Plast |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | Bateriové |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 0,3W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 2lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový |
| ? Typ tělesa: | Nástěnné |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 120° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 0 h |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
HR6 Energizer POWER PLUS 2000mAh, nabíjecí tužková baterie AA, přednabitá...
Přednabité tužkové baterie Panasonic AA 2500mAh, 500 nabíjecích cyklů, NiMH...
Podobné produkty
False
LEON LED dětské svítidlo, dotykový vypínač, materiál plast, barva...
Dotyková lampička na baterie, styl moderní, materiál plast, barva bílá,...
SHEPHERD dětské nástěnné svítidlo, styl standardní, materiál plast, barva...
Dětská stolní lampička 1xE14, max 13W. Materiál: kov + plast + PVC kabel....
WAKEWAY LED stolní dekorativní lampa, Bluetooth připojení, zabudovaný...
LOLLIPOP3 LED lávová lampa, styl dekorační, materiál kov a sklo, barva...
Moderní černá LED nabíjecí lampička s možností změny teploty světla je...
DENNIS stolní lampa s klipem na zavěšení, styl standardní, materiál plast a...
CACTUS stolní dekorativní lampa, styl retro, materiál keramika, barva zelená,...
PARKER LED dekorativní lampa, styl moderní, materiál plast, barva fialová a...
BEDI LED stolní lampa, styl minimalistický, materiál plast, barva bílá,...
LAVASTIC LED stolní lávová lampa, styl dekorační, materiál kov a sklo, barva...
LED dětské plastové svítidlo ve tvaru králíčka, na baterie 3xLR44, RGB barva...
