HEDGY LED dětská dekorační lampička 76072
Svítidlo Rabalux Hedgy Pushlight je designový model značky Rabalux. Doporučujeme jej všem, kteří hledají snadno ovladatelné a zároveň dekorativní noční osvětlení do dětského pokoje. Lampička má kulatý tvar, je vyrobena z plastu a zdobená roztomilým motivem ježečka s balónkem na pohádkovém bílém pozadí. Disponuje vestavěným LED zdrojem s dlouhou životností, který vyzařuje studené bílé světlo, ideální pro noční orientaci. Noční světlo lze snadno zapnout a vypnout jednoduchým stisknutím stínítka, takže není potřeba hledat vypínač ve tmě. Lampička funguje na dvě AA baterie. Dodává se bez baterií.
- Rabalux 76072 LED dětské svítidlo HEDGY, styl standardní
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - dětská svítidla
- Místnost (umístění) dětský pokoj
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 5 lumenů
- Teplota barvy světla 6000 K (studená bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 0,3 W
- Spotřeba energie 0.3 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 30000 hodin
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla plast, barva bílá
- Materiál stínítka plast, barva vícebarevná
- Provozní napětí DC 3V - 2x tužková baterie AA
- Baterie nejsou součástí dodávky
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída III
- Hmotnost svítidla 0.071 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Dětské lampičky |
|---|---|
| EAN: | 5996595760724 |
| ? Barva: | Bílá, Multicolor |
| ? Barva světla: | Denní modrá |
| ? Energetická třída: | ==== |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Plast |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | Bateriové |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 0,3W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 5lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 6000K |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový |
| ? Typ tělesa: | Dekorativní lampa |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 120° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Obyčejná tužková 1,5V zinko-chloridová baterie AA/R6 JCB baterie.
Kvalitní ultra alkalické 1,5V tužkové baterie AA/LR6 OXI DIGITAL vydrží 10x...
SUPER alkalická tužková baterie AA/LR6 JCB SUPER.
Přednabité tužkové baterie Panasonic AA 2500mAh, 500 nabíjecích cyklů, NiMH...
Podobné produkty
MINUET stolní bodová lampa, styl moderní, materiál kov, barva bílá, objímka a...
PARKER LED dekorativní lampa, styl moderní, materiál plast, barva fialová a...
BALOO LED dekorativní dětská lampa, styl funkční, materiál silikon, barva...
Moderní černá LED nabíjecí lampička s možností změny teploty světla je...
DENNIS stolní lampa s klipem na zavěšení, styl standardní, materiál plast a...
Polohovatelná stolní retro lampička DYLAN, barva černá a růžová, příkon max....
LED dětské plastové svítidlo ve tvaru králíčka, na baterie 3xLR44, RGB barva...
JEFF LED stolní lampa s klipem na zavěšení, styl moderní, materiál plast,...
Dětská lampička králíček, objímka 1xE14, max 15W - pouze LED nebo úspornou...
Moderní bílá LED nabíjecí lampička s možností změny teploty světla je ideální...
LINA LED dětské přenosné bateriové svítidlo, styl funkční, materiál plast,...
WAKEWAY LED stolní dekorativní lampa, Bluetooth připojení, zabudovaný...
LOLLIPOP3 LED lávová lampa, styl dekorační, materiál kov a sklo, barva...
Dětská lampička 1xE27, max 40W. Materiál: MDF + PVC kabel + kov + textil....
Dětské svítidlo na baterie 3xAA (nejsou součástí balení), včetně USB kabelu,...
Dětská stolní lampička pro holky BUNNY - Králíček, objímka pro patici E27,...
