Y 8W/2700K úsporná lineární zářivka T5, žárovková žlutá
Energeticky úsporná lineární zářivka T5 série Y.
Nasvícené předměty mají přirozené a kontrastní barvy.
Nasvícené předměty mají přirozené a kontrastní barvy.
Energeticky úsporný lineární světelný zdroj série Y.
- Barva světla 2700K (žárovková žlutá - Home Light)
- Vysoký index podání barev Ra > 80
- Nasvícené předměty mají přirozené a kontrastní barvy
- Dlouhá životnost
- Okamžitý start
- Šetří až 80% elektrické energie v porovnání s klasickou žárovkou
- Napájení: 230V/50Hz prostřednictvím elektronického předřadníku
- Délka: 301mm
- Průměr trubice: 16mm
| Kategorie: | Lineární zářivky |
|---|---|
| EAN: | 8594010500626 |
| ? Barva světla: | Žárovková žlutá |
| ? Délka: | 301mm |
| ? Možnost stmívat: | Ano |
| ? Patice: | G5 |
| ? Provedení baňky: | Matná |
| ? Průměr: | 16mm |
| ? Příkon: | 8W |
| ? Světelný tok: | 400lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 2700K |
| ? Tvar světelného zdroje: | Lineární zářivka |
| ? Životnost zdroje: | 8 000 h |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
